СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Sauli Niinistö soitti Stubbille

Резюме:Sauli Niinistön mukaan on ollut ilo seurata presidenttiehdokkaiden keskusteluja. Myös Ukrainan presidentti Volodymyr Zelenskyi onnitteli tuoretta presidenttiä Alexander Stubbia. Väistyvä tasavallan presidentti Sauli Niinistö onnittelee Alexander Stubbia presidentinvaalien voitosta viestipalvelu X:ssä. – Puhelut Alexander Stubbin ja Pekka Haaviston kanssa. Hienot ja rehdit kampanjat takana kaikilla ehdokkailla, keskusteluja on ollut ilo seurata, Niinistö kirjoittaa.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/1dd755ce-ac34-4a73-a869-76faf714a0a2
google translate:  переклад
Дата публікації:11.02.2024 22:50:57
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):politiikka
Додано:12.02.2024 0:09:11
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014