СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Leonberger Kreiszeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Bundesagentur für Arbeit: Job-Turbo muss noch auf Touren kommen

Резюме:
Geflüchtete vor allem aus der Ukraine sollen schneller in Arbeit vermittelt werden – auch in Baden-Württemberg. Dazu hat die Bundesagentur für Arbeit mit dem Job-Turbo eine neue Strategie eingeschlagen. Was soll dieser konkret bringen?
Посилання:https://www.stuttgarter-zeitung.de/inhalt.bundesagentur-fuer-arbeit-job-turbo-muss-noch-auf-touren-kommen.51f8a45e-d1c2-4caa-add0-41696486e995.html
google translate:  переклад
Дата публікації:11.02.2024 15:04:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:12.02.2024 9:02:09
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014