СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nacional
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Tusk putuje u Francusku i Njemačku: Fokus je na europskim sigurnosno-obrambenim kapacitetima

Резюме:Poljski premijer Donald Tusk posjetit će u ponedjeljak Francusku i Njemačku, javlja Reuters i ističe da se tri zemlje članice Europske unije žele još čvršće povezati u odgovoru na pojačane sigurnosne rizike. S ratom u Ukrajini koji uskoro ulazi u treću godinu i mogućim povratkom Donalda Trumpa u Bijelu kuću te posljedično upitnom predanošću SAD-a […]
Посилання:https://www.nacional.hr/tusk-putuje-u-francusku-i-njemacku-fokus-je-na-europskim-sigurnosno-obrambenim-kapacitetima/
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2024 10:55:20
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Svijet;Donald Trump;donald tusk;Francuska;Njemačka;poljska;rat u Ukrajini;Rusija;Ukrajina
Додано:12.02.2024 11:03:27
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014