СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Putin perui yllättäen matkansa Nato-maahan

Резюме:Syytä matkan peruuntumiselle ei kerrottu. Venäjän johtaja Vladimir Putin on yllättäen perunut matkansa Turkkiin. Asiasta kertovat turkkilaismediat nimettömiin lähteisiin viitaten. Putinin oli määrä tavata Turkin presidentti Recep Tayyip Erdoğan tänään maanantaina Ankarassa. Turkin ulkoministeri Hakan Fidan kertoi etukäteen, että presidentit olivat aikeissa keskustella muun muassa Lähi-idän tilanteesta, energiasta ja Ukrainan viljanviennistä.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/3ecd398b-9dd4-4b72-9a8a-6e4544272e70
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2024 10:57:19
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:12.02.2024 11:09:13
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014