СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:SL Õhtuleht
Мова:37 (Estonian / eesti)
Заголовок:

UKRAINA SÕJA ÕPPETUNNID EESTILE | Oleg Samorodni: miks Vene väed pidasid end vabastajateks? See sai alguse Zelenskõi valimisretoorikast

Резюме:Venemaa sõda Ukraina vastu on kestnud juba kümme aastat. Alates aastast 2014, mitte 2022, mil algas Vene vägede täiemahuline sissetung Ukrainasse. See suur sõda on juba palju õppetunde andnud. Mõned neist õppetundidest on olulise tähtsusega ka Eesti julgeoleku jaoks.
Посилання:https://www.ohtuleht.ee/1101110/ukraina-soja-oppetunnid-eestile-oleg-samorodni-miks-vene-vaed-pidasid-end-vabastajateks-see-sai-alguse-zelenskoi-valimisretoorikast
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2024 9:24:41
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Kommentaar
Додано:12.02.2024 11:09:15
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014