СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Ukraina teigia, kad rusams pavyko prisijungti prie „Starlink“, E.Muskas – tai griežtai neigia

Резюме: Ukraina teigia, kad rusams pavyko prisijungti prie „Starlink“, E.Muskas – tai griežtai neigia
Ukrainos karinė žvalgyba nurodė, kad Rusija naudojasi „Starlink“ palydovnėmis sistemomis, kad palengvintų susisiekimą mūšio lauke. Tačiau „Space X“ vadovas Elonas Muskas tokius pranešimus pavadino klaidingais ir pareiškė, kad „Starlink“ nebus jungiama prie įrenginių Rusijoje.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/ukraina-teigia-kad-rusams-pavyko-prisijungti-prie-starlink-e-muskas-tai-grieztai-neigia-57-2190434?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2024 10:32:51
Автор:[email protected] (15min.lt)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Pasaulis
Додано:12.02.2024 12:08:03
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014