СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Две години война в Украйна: Най-малко 10 000 цивилни и близо 200 000 руски и украински военни са убити

Резюме:Две години война в Украйна: Най-малко 10 000 цивилни и близо 200 000 руски и украински военни са убити Скоро ще се навършат две години от началото на руската инвазия в Украйна. Според украински и западни източници броят на загиналите е най-малко 10 000 цивилни и близо 200 000 руски и украински военни. Точните данни са секретни и съответно са приблизителни, отбелязва Франс прес. В доклад от 15 януари Върховният комисариат на ООН за правата на човека
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/17059312
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2024 12:40:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:12.02.2024 13:03:31
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014