СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Adnkronos
Мова:16 (Italian / italiano)
Заголовок:

Ucraina, la Russia e la barriera di vagoni da 30 km nel Donetsk: ecco il 'treno dello zar'

Резюме:(Adnkronos) - Le immagini satellitari analizzate dall'Istituto per lo studio della guerra. Intanto il presidente ucraino Zelensky prolunga di 90 giorni legge marziale e mobilitazione
Посилання:https://www.adnkronos.com/internazionale/esteri/ucraina-la-russia-e-la-barriera-di-vagoni-da-30-km-nel-donetsk-ecco-il-treno-dello-zar_1EWhgEox4EYfxuYYCuNo7i
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2024 12:44:00
Автор:[email protected] (Web Info)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):internazionale/esteri
Додано:12.02.2024 13:08:35
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014