СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Star
Мова:31 (Turkish / Türkçe)
Заголовок:

Ukrayna'dan "Rusya, Starlink kullanıyor" iddiası! 3. ülke detayı dikkat çekti

Резюме:Ukrayna istihbarat servisi, Rusya'nın cephe hattında Elon Musk'a ait Starlink uydularını kullandığını iddia etti. Elon Musk, Starlink'in Rusya'ya erişim sattığını reddetti. Uzmanlar ise SpaceX tarafından üretilen Starlink terminallerini 3. bir ülkeden almış olabileceğini ileri sürdü.
Посилання:https://www.star.com.tr/dunya/ukraynadan-rusya-starlink-kullaniyor-iddiasi-3-ulke-detayi-dikkat-cekti-haber-1849436/
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2024 19:11:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:12.02.2024 16:15:40
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014