СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Cyprus Mail
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Ukraine: Russian forces obtaining Musk’s Starlink via third countries

Резюме:muskRussian forces are obtaining Starlink satellite terminals illicitly from third countries and increasing their use on the front line, the Ukrainian military spy agency’s spokesperson told Reuters on Monday, without explaining how he knew. Andriy Yusov, the military official, said work was underway to prevent Russian forces using the high-speed...
Посилання:https://cyprus-mail.com/2024/02/12/ukraine-russian-forces-obtaining-musks-starlink-via-third-countries/
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2024 15:41:55
Автор:
Url коментарів:https://cyprus-mail.com/2024/02/12/ukraine-russian-forces-obtaining-musks-starlink-via-third-countries/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Russia;Ukraine;World
Додано:12.02.2024 16:16:17
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014