СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Document.no
Мова:20 (Norwegian / norsk)
Заголовок:

Ukraina senker aldersgrensen for hvem som kan mobiliseres til krigen

Резюме:Ukrainas president har senket alderen på hvem som kan mobiliseres til krigen, fra 27 til 25 år. Dermed kan alle ukrainere som er mellom 25 og 60 år, kalles inn til militærtjeneste. Nyheten ble sluppet på den ukrainske nasjonalforsamlingens nettside tirsdag. Russland har trappet opp angrepene mot Ukraina fra luften de siste ukene. De rettes […]
Посилання:https://www.document.no/2024/04/02/ukraina-senker-aldersgrensen-for-hvem-som-kan-mobiliseres-til-krigen/
google translate:  переклад
Дата публікації:03.04.2024 0:58:19
Автор:
Url коментарів:https://www.document.no/2024/04/02/ukraina-senker-aldersgrensen-for-hvem-som-kan-mobiliseres-til-krigen/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):NTB
Додано:03.04.2024 1:11:50
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014