СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:HVG (Heti Világgazdaság)
Мова:14 (Hungarian / magyar)
Заголовок:

Lettország 10 millió euróval járul hozzá a cseh lőszerbeszerzési kezdeményezéshez – stabilizálódni látszik az ukrán helyzet

Резюме: Kijev hónapok óta tüzérségi lőszerek hiányára panaszkodik, ami miatt több helyen is egyre nehezebben tudja tartani a frontot. Az ukrán hírszerzés főnöke szerint Harkiv megyében stabilizálódott a harci helyzet.
Посилання:http://hvg.hu/vilag/20240514_lettorszag-10-millio-euroval-jarul-hozza-a-cseh-loszerbeszerzesi-kezdemenyezeshez#rss
google translate:  переклад
Дата публікації:14.05.2024 22:20:58
Автор:[email protected]
Url коментарів:
Джерело:hvg.hu, http://hvg.hu/rss
Категорії (оригінал):
Додано:15.05.2024 0:12:04
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014