СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Xi kutsui Putinin Kiinaan

Резюме:Tähän juttuun on koottu Ukrainan sodan keskeisimmät tapahtumat tiistailta 14. toukokuuta 2024. Kyseessä on sodan 811. päivä. Venäjä on ottanut käyttöön uuden mannertenvälisen Bulava-ohjuksen, uutistoimisto Reuters kertoo. Sukellusveneestä laukaistavan Bulavan käyttöönotto on tärkeä osa Venäjän ydinaseiden modernisointia.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/1a449d29-8064-4ec9-bf12-7d1695bbae9d
google translate:  переклад
Дата публікації:14.05.2024 23:08:36
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:15.05.2024 0:34:46
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014