СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Русия отблъсна украинска въздушна атака срещу Севастопол

Резюме:Русия отблъсна украинска въздушна атака срещу Севастопол Русия отблъсна масирана въздушна атака на Украйна срещу Севастопол, заяви поставеният от Москва ръководител на града Михаил Развожаев. Това съобщи БТА, цитирайки Ройтерс. По думите на Развожаев отломки от ракета са паднали в жилищен район. По предварителна информация няма пострадали, каза Развожаев в комуникационното приложение "Телеграм"
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/17922263
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 7:03:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Русия
Додано:15.05.2024 8:08:30
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014