СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Star
Мова:31 (Turkish / Türkçe)
Заголовок:

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı İsviçre'deki kritik zirveye davet etmek için Türkiye'ye geldi

Резюме:Ukrayna Parlamentosu Başkanı Ruslan Stefançuk, Türkiye ile Ukrayna arasındaki iyi ilişkilere dikkati çekerek "Türkiye hem tarihi dostumuz hem tarihi bölge lideri hem de tarih bize şunu gösterdi; bizim aramızdaki sıcak temas kopmadı." dedi. Stefançuk, 15-16 Haziran tarihlerinde İsviçre'de düzenlenmesi planlanan Ukrayna Barış Zirvesi'ne de değinerek Türkiye'ye geliş amaçlarından birinin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı zirveye davet etmek olduğunun altını çizdi.
Посилання:https://www.star.com.tr/dunya/cumhurbaskani-erdogani-isvicredeki-kritik-zirveye-davet-etmek-icin-turkiyeye-geldi-haber-1869341/
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 15:20:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:15.05.2024 12:43:46
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014