СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Русия свали 20 украински дрона в гранични атаки

Резюме:Русия свали 20 украински дрона в гранични атаки Русия каза, че е неутрализирала двадесетина украински дрона, които са били насочени към руски цели, включително и такива на 1000 километра от границата с Украйна, обобщава Франс прес. "През нощта няколко опита на режима на Киев да извърши терористични атаки срещу цели на руска територия бяха осуетени", заяви министерството на отбраната на Русия
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/17924802
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 12:45:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Русия
Додано:15.05.2024 14:07:41
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014