СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Kyjivas prirėmė Vašingtoną prie sienos: prašo to, ko JAV negali suteikti

Резюме: Kyjivas prirėmė Vašingtoną prie sienos: prašo to, ko JAV negali suteikti
Ukrainos pareigūnai vėl deda visas pastangas, kad Jungtinių Valstijų prezidento Joe Bideno administracija panaikintų draudimą naudoti amerikietiškus ginklus smūgiams Rusijos teritorijoje. Šis draudimas sukėlė Kyjivui problemų, nes jo pajėgos negalėjo pulti Rusijos pozicijų, kai jos kariai ruošėsi dideliam žygiui per sieną į Charkivo sritį, skelbia leidinys „Politico“.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/kyjivas-prireme-vasingtona-prie-sienos-praso-to-ko-jav-negali-suteikti-57-2241952?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 13:45:43
Автор:[email protected] (15min.lt)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Pasaulis
Додано:15.05.2024 14:31:20
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014