СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Съветникът на украинския президент нарече лицемерни коментарите на Путин за преговори

Резюме:Съветникът на украинския президент нарече лицемерни коментарите на Путин за преговори Съветникът на украинския президент Михайло Подоляк нарече днес "лицемерни" коментарите на руския президент Владимир Путин относно възможни преговори за войната в Украйна, предаде Ройтерс. "Отново лицемерните дейности на Путин за "преговори"... В същото време Русия продължава да опожарява градове в Донбас и се опитва да постигне пробив в Харковска
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/17925311
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 14:12:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа
Додано:15.05.2024 14:45:02
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014