СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Украинските сили частично са отблъснали руските войски от град Вовчанск

Резюме:Украинските сили частично са отблъснали руските войски от град Вовчанск Украинските въоръжени сили заявиха, че днес "частично са отблъснали" руските войски от град Вовчанск в Харковска област, предаде Ройтерс. В сводката на украинския генерален щаб за обстановката на бойното поле се казва, че продължават активните сражения в северната и в северозападната част на града и че са били отблъснати общо 18 руски атаки
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/17927480
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 16:02:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа
Додано:15.05.2024 16:07:38
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014