СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Frankfurter Allgemeine Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Ukraine-Liveticker: USA stellen Ukraine zwei Milliarden US-Dollar Militärhilfe bereit

Резюме:

Soldaten der 1. Brigade der ukrainischen Nationalgarde Bureviy (Hurricane) üben während der Gefechtsausbildung auf einem Truppenübungsplatz im Norden der Ukraine.

Selenskyj sagt Auslandsreisen in kommenden Tagen ab +++ Ukraine meldet Rückzug aus einzelnen Stellungen in Charkiw +++ Deutschland könnte Ukrainer auch mit Geld zur Rückkehr ermuntern +++ alle Entwicklungen im Liveblog

Посилання:https://www.faz.net/aktuell/politik/ukraine-liveticker-usa-stellen-ukraine-zwei-milliarden-us-dollar-militaerhilfe-bereit-faz-19030454.html
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 15:28:44
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:15.05.2024 16:40:59
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014