СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Естония одобри използването на замразени руски активи за Украйна

Резюме:Естония одобри използването на замразени руски активи за Украйна Парламентът на Естония одобри днес предложение, което предвижда замразените руски активи да бъдат използвани за финансови компенсации на щетите, нанесени на Украйна при военната инвазия на Москва. Това се посочва в изявление на естонското външно министерство, огласено днес и цитирано от Ройтерс.  Стойността на руските активи
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/17928882
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 17:30:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа
Додано:15.05.2024 18:07:47
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014