СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Tribune, La
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Croissance au rendez-vous, inflation en baisse : l'économie de la zone euro reprend des couleurs

Резюме:Ce mercredi, la Commission européenne a confirmé sa prévision d'une croissance de 0,8% en 2024 en zone euro, assortie d'une inflation plus faible que prévu à 2,5% (contre 2,7% anticipés jusqu'ici). Une tendance positive, qui reste tout de même menacée par les diverses tensions géopolitiques en cours. Notamment la guerre en Ukraine et le conflit Israël-Hamas au Proche-Orient.
Посилання:https://www.latribune.fr/economie/union-europeenne/croissance-au-rendez-vous-inflation-en-baisse-l-economie-de-la-zone-euro-reprend-des-couleurs-997611.html
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 19:19:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:15.05.2024 20:33:41
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014