СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Sanna Marin kommentoi Robert Ficon ampumista

Резюме:Pääministeri Petteri Orpo (kok), Pekka Haavisto (vihr) ja useat muut Suomen kärkipoliitikot tuomitsevat poliittisen väkivallan. Ulkomailla muun muassa Ukrainan presidentti Volodymyr Zelenskyi on tuominnut hyökkäyksen. Petteri Orpo kertoo X:ssä järkyttyneensä kollegansa, Slovakian pääministeri Robert Ficon ampumisesta. Englanninkielisessä julkaisussaan hän sanoo tuomitsevansa kaikki väkivallanteot demokratiaa vastaan.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/f3befc8f-696e-484b-a234-97819fad9dfd
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 17:10:49
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):politiikka
Додано:15.05.2024 20:34:45
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014