СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Frankfurter Allgemeine Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Militärexperte Lange: „Auch wir könnten russische Drohnen und Raketen abschießen“

Резюме:

Verstärkung: Ein Patriotsystem schützt einen ukrainischen Flughafen. Die Amerikaner wollen schon in dieser Woche weitere Waffen und Ausrüstung liefern.

Wir sprechen mit dem Nico Lange von der Münchener Sicherheitskonferenz über die Lage in Charkiw und seine Idee, die Ukraine aktiv mit Flugabwehr zu unterstützen. Und schalten zu Reinhard Veser nach Tiflis.

Посилання:https://www.faz.net/podcasts/f-a-z-podcast-fuer-deutschland/militaerexperte-lange-zu-ukraine-krieg-auch-wir-koennten-russische-drohnen-und-raketen-abschiessen-19721355.html
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 18:53:42
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:15.05.2024 20:41:25
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014