СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Yhdysvallat: EU:n äärioikeiston vaalinousu ei tule vaikuttamaan Ukrainaan

Резюме:Tähän artikkeliin on koottu Ukrainan sodan keskeisimmät tapahtumat maanantailta 10. kesäkuuta 2024. Kyseessä on sodan 838. päivä. Yhdysvallat ei odota Euroopan unionin äärioikeiston vaalisuosion vaikuttavan Ukrainaa koskevaan ulkopolitiikkaan. Asiasta kertoo uutistoimisto Reuters. Yhdysvaltain presidentti Joe Bidenin neuvonantaja oli kuitenkin huolissaan siitä, että Ranskassa äänisaaliin saanut poliitikko Marine Le Penin äärioikeistopuolue saattaa suhtautua Natoon kriittisemmin.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/3db7623a-b315-49bc-98e1-03deb6c1912b
google translate:  переклад
Дата публікації:10.06.2024 23:32:39
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:11.06.2024 0:09:47
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014