СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mediapool.bg
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Зеленски e в Германия за конференция за следвоенното възстановяване на Украйна

Резюме:сн.: ЕПА/БГНЕС, архивУкраинският президент Володимир Зеленски съобщи, че е пристигнал в Германия за конференция, посветена на следвоенното възстановяване на Украйна, и за разговори с канцлера Олаф Шолц. В "Телеграм" Зеленски обяви, че мерките, свързани с енергийния сектор на Украйна, разрушен от руските въздушни атаки, ще бъдат приоритет на конференцията, която се свиква ежегодно. Разговорите на Зеленски с Шолц ще се съсредоточат върху трайната военната подкрепа, включително със средства за противовъздушната отбрана, и съвместното производство на боеприпаси, а също върху съгласуването на позициите преди "срещата на върха за мир", чийто домакин ще бъде Швейцария по-късно през седмицата, предаде БТА.
Посилання:https://www.mediapool.bg/zelenski-e-v-germaniya-za-konferentsiya-za-sledvoennoto-vazstanovyavane-na-ukraina-news360019.html
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 8:48:17
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Война в Украйна
Додано:11.06.2024 9:10:16
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014