СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Frankfurter Allgemeine Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Wiederaufbaukonferenz: Scholz: „Die Ukraine unterstützen mit allem, was möglich ist“

Резюме:

Der ukrainische Präsident Wolodymyr Selenskyj und Bundeskanzler Olaf Scholz am Dienstag während der Wiederaufbaukonferenz in Berlin

Mehr als sechzig Staaten beraten in Berlin über den Wiederaufbau der Ukraine. Der Bundeskanzler sagt langfristige Hilfe zu und wirbt für eine Stärkung der Luftverteidigung, damit weniger Wiederaufbau nötig ist.

Посилання:https://www.faz.net/aktuell/politik/ausland/scholz-fordert-mehr-luftverteidigung-fuer-die-ukraine-19780464.html
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 12:01:05
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.06.2024 12:13:02
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014