СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

ЕК предлага закрилата за бягащите от войната в Украйна да бъде удължена до март 2026 година

Резюме:ЕК предлага закрилата за бягащите от войната в Украйна да бъде удължена до март 2026 година Европейската комисия предложи днес удължаване до март 2026 г. на предоставянето на временната закрила за хората, бягащи от войната в Украйна. Временната закрила действа от 2022 г. и неколкократно бе удължавана. Тя дава право на бежанците на достъп до здравеопазване, образование и до трудовия пазар, съобщи БТА
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/18152797
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 14:11:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Европа
Додано:11.06.2024 15:03:16
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014