СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Aqui Europa
Мова:10 (Spanish / español)
Заголовок:

Bruselas amplia a marzo 2026 la protección temporal para quienes huyen de Ucrania

Резюме:imagen

La Comisión propuso hoy ampliar un año más la protección temporal para las personas que huyen de la agresión rusa contra Ucrania, del 5 de marzo de 2025 al 4 de marzo de 2026.

Посилання:http://www.aquieuropa.com/noticia/73664-bruselas-amplia-a-marzo-2026-la-proteccion-temporal-para-quienes-huyen-de-ucrania
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 1:00:00
Автор:Julio García
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.06.2024 15:14:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014