СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Aqui Europa
Мова:10 (Spanish / español)
Заголовок:

Conferencia de Recuperación de Ucrania: en julio se destinarán 1.500 millones de euros para reconstrucción y defensa

Резюме:imagen

Tras 900 días de conflicto entre Rusia y Ucrania se celebra la Conferencia de Recuperación de Ucrania. La presidenta de la Comisión, Ursula von der Leyen, interviene para recordar el compromiso de la UE con Ucrania y anunciar que en julio se destinarán 1.500€ del Mecanismo Ucrania para defensa y reconstrucción.

Посилання:http://www.aquieuropa.com/noticia/73663-conferencia-de-recuperacion-de-ucrania-en-julio-se-destinaran-1-500-millones-de-euros-para-reconstruccion-y-defensa
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 1:00:00
Автор:Asier Martínez Jurio
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.06.2024 15:14:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014