СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Serghei Rebrov: „De ce Moldova nu este un adversar foarte serios dacă a bătut Polonia?”

Резюме:Antrenorul principal al echipei naționale a Ucrainei, Serghei Rebrov, și-a împărtășit așteptările de la meciul amical de astăzi cu Moldova, care va începe la ora 19:00 pe stadionul Zimbru.Mai jos mediasport a prezentat principalele citate ale specialistului ucrainean în vîrstă de 50 de ani: „Este foarte important să le oferim tuturor jucătorilor posibilitatea de a juca. Este imposibil ca
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/15328616
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 18:00:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.06.2024 16:08:08
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014