СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Recean, la Berlin: "Investind în Moldova, se asigură pacea și stabilitatea în regiune"

Резюме:Prim-ministrul Dorin Recean, se află la Belin, Germania, unde a participat la Conferința de Reconstrucție a Ucrainei, notează Noi.md."Ne-am întîlnit, la Berlin, șefi de state și guverne, reprezentanți ai organizațiilor internaționale și ai mediului de afaceri pentru a reconfirma sprijinul nostru deplin pentru Ucraina, pentru valorile democratice și pacea în Europa. Sîntem mai puternici împreun
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/15328611
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 18:00:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.06.2024 16:08:08
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014