СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Кремъл: Вашингтон няма да се спре пред нищо в опитите си да ни навреди

Резюме:Кремъл: Вашингтон няма да се спре пред нищо в опитите си да ни навреди Решението на президента на САЩ Джо Байдън да отмени забраната за оръжейни доставки за украинското подразделение "Азов" е "изключително негативно", заяви днес говорителят на Кремъл Дмитрий Песков, цитиран от Ройтерс. Този ход показва, че Вашингтон няма да се спре пред нищо в опитите си да навреди на Русия, каза Песков на брифинг. По-рано днес в
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/18154454
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 16:48:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Русия
Додано:11.06.2024 17:02:58
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014