СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Neue Epoche, Die
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

„Zeit für Kompromisse ist vorbei“: Selenskyj-Rede im Bundestag – AfD- und BSW-Politiker verlassen Saal

Резюме:„Wir werden die Entstehung einer Mauer zwischen den Teilen unseres Landes nicht zulassen“, so der ukrainische Präsident Wolodymyr Selenskyj im Deutschen Bundestag. Er danke Deutschland und jedem einzelnen Anwesenden für die Unterstützung.
Посилання:https://www.epochtimes.de/politik/deutschland/selenskyj-dankt-im-bundestag-fuer-hilfen-aufregung-um-boykott-a4738717.html
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 17:07:42
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.06.2024 17:07:42
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014