СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Venäjä tuhosi lasten­sairaalan – Putin vain paijasi hevosia

Резюме:Tähän artikkeliin on koottu Ukrainan sodan keskeisimmät tapahtumat tiistailta 9. heinäkuuta 2024. Kyseessä on sodan 867. päivä. Naton korkea-arvoisen virkamiehen mukaan Venäjältä puuttuu ammuksia ja joukkoja, jotta se olisi kykenevä suurhyökkäykseen Ukrainassa. Asiasta kertoo muun muassa uutistoimisto Reuters. – Venäjä on yrittänyt vallata maata, mutta kärsinyt merkittävistä tappioista. Samalla Ukrainan puolustus on parantunut merkittävästi, nimettömänä pysytellyt virkamies sanoo.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/6702b4c2-db25-4921-b8b2-59c0147f6263
google translate:  переклад
Дата публікації:09.07.2024 23:16:41
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:10.07.2024 0:09:46
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014