СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:The Mail on Sunday
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Sir Keir Starmer warns Vladimir Putin 'you will not succeed' in Ukraine war - as prime minister faces questions about UK defence spending after jetting off to NATO summit

Резюме:The Prime Minister, who flew to Washington last night for a major Nato summit, said there was 'no more important duty' than safeguarding the nation.
Посилання:https://www.dailymail.co.uk/news/article-13617535/Sir-Keir-Starmer-warns-Vladimir-Putin-not-succeed-Ukraine-war-prime-minister-faces-questions-UK-defence-spending-jets-NATO-summit.html?ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490&ito=1490
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 0:55:13
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:10.07.2024 3:01:24
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014