СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nön
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Goldgräberstimmung - Experte: „Ukraine ist ein Hoffnungsmarkt an der Peripherie Europas“

Резюме:Georg Weingartner ist Österreichs Wirtschaftsdelegierter in der Ukraine. Im exklusiven NÖN-Interview spricht der Hochrisikoexperte über die aktuelle Lage im Kriegsgebiet, Korruption, die Resilienz der Ukrainer und die enormen Chancen für heimische Unternehmen. Weingartner erwartet einen „Gold rush“ und rät Investoren jetzt „die Grundsteine“ zu legen. Sobald Planungssicherheit herrscht, könnte es zu spät sein.
Посилання:https://www.noen.at/niederoesterreich/wirtschaft/goldgraeberstimmung-experte-ukraine-ist-ein-hoffnungsmarkt-an-der-peripherie-europas-430063608
google translate:  переклад
Дата публікації:09.07.2024 19:05:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):News;Niederösterreich;Wirtschaft
Додано:10.07.2024 4:15:14
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014