СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Зеленски във Вашингтон: Не чакайте резултата от изборите в САЩ, за да помогнете на Украйна

Резюме:Зеленски във Вашингтон: Не чакайте резултата от изборите в САЩ, за да помогнете на Украйна Украинският президент Володимир Зеленски призова американските политически лидери във Вашингтон да не се бавят още 4 месеца до президентските избори в САЩ, за да предприемат решителни действия в помощ на страната му срещу руската инвазия, предаде Ройтерс. "Всички чакат ноември. Американците чакат ноември, в Европа, Близкия изток, в Тихия океан
Посилання:https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/18377913
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 7:43:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свят
Додано:10.07.2024 8:02:49
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014