СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Quotidien, Le
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

L’Ukraine asphyxiée

Резюме:Des revendications suivies de promesses, trop souvent restées vides. Ce cercle vicieux se répète encore et toujours pour l’Ukraine qui croule sous les attaques russes sans disposer de moyens suffisants pour se défendre. Le Kremlin en profite pour détruire en nombre des infrastructures civiles, en tête les centrales énergétiques. Depuis de longs mois, les missiles ...
Посилання:https://lequotidien.lu/editoriaux/lukraine-asphyxiee/
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 1:00:00
Автор:
Url коментарів:https://lequotidien.lu/editoriaux/lukraine-asphyxiee/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Editoriaux
Додано:10.07.2024 8:14:52
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014