СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:SL Õhtuleht
Мова:37 (Estonian / eesti)
Заголовок:

OTSEBLOGI | Venemaa tähistas ÜRO eesistumist lõunasöögiga, mille menüüs oli Ukraina Kiievi kotlet

Резюме:Kolmapäev, 10. juuli. Ukrainas on käimas täiemahulise sõja 868. päev. ÜRO erakorralisel koosolekul mõistsid mitmed Julgeolekunõukogu liikmed Venemaa raketirünnaku karmilt hukka, Venemaa delegatsioon aga eitas vastutust. „Kui see oleks olnud Venemaa löök, poleks hoonest midagi alles jäänud ja kõik lapsed oleksid tapetud mitte vigastatud,“ ütles ÜRO Venemaa saadik Vassili Nebenzja.
Посилання:https://www.ohtuleht.ee/1110573/otseblogi-venemaa-tahistas-uro-eesistumist-lounasoogiga-mille-menuus-oli-ukraina-kiievi-kotlet
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 8:36:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Maailm
Додано:10.07.2024 9:10:00
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014