СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Timpul de dimineață
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

ministrul maghiar de externe și-a prezentat la Washington planul pentru pace

Резюме:Șeful diplomației maghiare, Peter Szijjarto, a declarat marți, la Washington, că Ungaria va pleda la summitul NATO pentru încetarea focului în Ucraina și pentru începerea negocierilor de pace cât mai curând posibil, pentru că dacă războiul nu se va termina rapid, există un risc de escaladare a conflictului, conform MTI, scrie Rador Radio România. Ajuns
Посилання:https://timpul.md/articol/ministrul-maghiar-de-externe-si-a-prezentat-la-washington-planul-pentru-pace.html
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 10:49:50
Автор:
Url коментарів:https://timpul.md/articol/ministrul-maghiar-de-externe-si-a-prezentat-la-washington-planul-pentru-pace.html#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Actualitate;Externe
Додано:10.07.2024 11:15:15
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014