СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:La Croix
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Guerre en Ukraine, jour 868 : Biden annonce une nouvelle aide, trois morts dans des attaques

Резюме:

Joe Biden a annoncé, mercredi 10 juillet, à l’occasion du sommet de l’Otan à Washington, que les États-Unis allient fournir à l’Ukraine un système de défense antiaérienne, en plus de ceux déjà promis par d’autres pays européens. Des attaques russes, dans la nuit de mardi à mercredi, ont fait trois morts en Ukraine.

Посилання:https://www.la-croix.com/international/guerre-ukraine-russie-jour-868-point-conflit-ukrainien-poutine-aujourdhui-20240710
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 12:58:19
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):International
Додано:10.07.2024 14:00:58
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014