СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Aqui Europa
Мова:10 (Spanish / español)
Заголовок:

La Comisión accede a ampliar por doce meses las telecomunicaciones de refugiados ucranianos entre fronteras

Резюме:imagen

Hoy, La Comisión ha dado el visto bueno a la quinta prórroga por otros doce meses del acuerdo voluntario entre 22 operadores europeos y siete ucranianos de telecomunicaciones para garantizar que los refugiados de Ucrania puedan permanecer conectados a través de las fronteras.

Посилання:http://www.aquieuropa.com/noticia/73966-la-comision-accede-a-ampliar-por-doce-meses-las-telecomunicaciones-de-refugiados-ucranianos-entre-fronteras
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 1:00:00
Автор:Asier Martínez Jurio
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:10.07.2024 14:15:54
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014