СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Za Pernik За Перник
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

НОВАТА СВЕТОВНА РЕКОРДЬОРКА ЯРОСЛАВА МАГУЧИХ: Скок на 2,10 метра и връзка с по-млад колега

Резюме:

Украинската атлетка Ярослава Магучих продължава да бъде център на вниманието. Новата световна [...]

Материалът НОВАТА СВЕТОВНА РЕКОРДЬОРКА ЯРОСЛАВА МАГУЧИХ: Скок на 2,10 метра и връзка с по-млад колега е публикуван за пръв път на zaPernik.com.

Посилання:https://zapernik.com/izvan-pernik/164857/
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 13:35:07
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Извън Перник;09 метра;10 метра;110 м с препятствия;2;22 години;българска хегемония;Диамантената лига Париж;интерес към леката атлетика;Назар Степанов;най-красива украинска лекоатлетка;нов рекорд в скока на височина;рекорд 2;рекордно постижение;Световна и европейска шампионка;световна рекордьорка;скок на височина;Стефка Костадинова;Тетяна Степанова;украинска лекоатлетка;Ярослава Магучих
Додано:10.07.2024 14:15:56
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014