СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Дневник (вестник)
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Идеята на Туск за свалянето на руски ракети може да бъде обсъдена на срещата на НАТО

Резюме:
Прехващането на руски ракети над украинска територия, летящи в посока Полша, може да бъде тема за обсъждане по време на срещата на високо равнище на НАТО, каза Матю Милър, говорител на Държавния департамент на САЩ, предаде БТА.

Милър...
Посилання:https://www.dnevnik.bg/sviat/2024/07/10/4649564_ideiata_na_tusk_za_svalianeto_na_ruski_raketi_moje_da/?ref=rss
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 15:33:00
Автор:Дневник
Url коментарів:https://www.dnevnik.bg/sviat/2024/07/10/4649564_ideiata_na_tusk_za_svalianeto_na_ruski_raketi_moje_da/?ref=rss#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):1658
Додано:10.07.2024 16:03:01
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014