СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Vorarlberg Online
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Indischer Premiers Modi in Wien: Österreich und Indien für Ukraine-Friedenslösung

Резюме: Am Mittwoch beim Besuch des indischen Premiers Narendra Modi in Wien haben Bundeskanzler Karl Nehammer (ÖVP) und sein Gast Indien und Österreich als "Brückenbauer" auf dem Weg zu einer Beendigung von Russlands Ukraine-Krieg positioniert.
Посилання:https://www.vol.at/indischer-premiers-modi-in-wien-osterreich-und-indien-fur-ukraine-friedenslosung/8833861
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 15:59:54
Автор:
Url коментарів:https://www.vol.at/indischer-premiers-modi-in-wien-osterreich-und-indien-fur-ukraine-friedenslosung/8833861#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Österreich;Politik;Wien Aktuell;Alexander van der Bellen;Besuch;friedenslösung;Indien;Karl Nehammer;Narendra Modi;österreich;Premier;ukraine krieg;wien
Додано:10.07.2024 16:10:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014