СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:15 min
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Įžūlus rusų propagandininkų melas: ukrainiečiai patys paleido raketą į vaikų ligoninę Kyjive

Резюме: Įžūlus rusų propagandininkų melas: ukrainiečiai patys paleido raketą į vaikų ligoninę Kyjive
Liepos viduryje Ukrainą sukrėtė masinių smūgių banga, per kurią buvo itin skaudžiai smogta Kyjive esančiai vaikų ligoninei „Ochmatdyt“. Oficialieji Rusijos šaltiniai neigia, jog kariuomenė taikėsi į šį pastatą, ir tvirtina, kad raketą paleido patys ukrainiečiai. Tačiau ekspertai, tarp kurių yra ir Karo studijų institutas (ISW), įsitikinę, kad yra priešingai.
Посилання:https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/izulus-rusu-propagandininku-melas-ukrainieciai-patys-paleido-raketa-i-vaiku-ligonine-kyjive-57-2271904?utm_source=rssfeed_default&utm_medium=rss&utm_campaign=rssfeed
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 16:28:38
Автор:[email protected] (15min.lt)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Pasaulis
Додано:10.07.2024 17:08:48
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014