СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mediapool.bg
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Нова среща между САЩ и Русия за Украйна. Уиткоф смята, че "Москва работи за мир"

Резюме:Стив Уиткоф и Джаред Къшнър, сн. ЕПА/БГНЕСГлавният икономически пратеник на руския президент Владимир Путин Кирил Дмитриев се срещна за преговори с американски официални лица във Флорида.   Американският специален пратеник Стив Уиткоф съобщи, че е провел конструктивни разговори с руския пратеник като част от усилията на САЩ да сложат край на войната в Украйна.     От американска страна в делегацията освен Уиткоф са били и американският финансов министър Скот Бесънт, зетят на Тръмп - Джаред Къшнър и съветникът от Белия дом Джош Грюненбаум, поясни Уиткоф.
Посилання:https://www.mediapool.bg/nova-sreshta-mezhdu-sasht-i-rusiya-za-ukraina-uitkof-smyata-che-moskva-raboti-za-mir-news379791.html
google translate:  переклад
Дата публікації:31.01.2026 20:14:04
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Война в Украйна
Додано:31.01.2026 21:11:18




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014