СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:NRC Handelsblad
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Gewonden na botsing betogers en oproerpolitie in Kiev

Резюме:Bij confrontaties tussen anti-regeringsdemonstranten en de oproerpolitie in de Oekraïense hoofdstad Kiev zijn vannacht een aantal mensen gewond geraakt. Dat meldt de BBC. Onder de gewonden is oud-minister van Binnenlandse Zaken Yuriy Lutsenko, één van de huidige oppositieleiders.

Lees meer over: Europese Unie, kiev, Oekraïne, Rusland, Viktor Janoekovitsj

Посилання:http://www.nrc.nl/nieuws/2014/01/11/gewonden-na-botsing-betogers-en-oproerpolitie-in-kiev/?utm_campaign=rss&utm_source=syndication
google translate:  переклад
Дата публікації:11.01.2014 10:10:42
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.01.2014 9:01:14
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014