СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Bieler Tagblatt
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Klitschko drängt EU zu Vermittlung im ukrainischen Machtkampf

Резюме:
Kiew
Der ukrainische Oppositionspolitiker Vitali Klitschko hat die EU mit Nachdruck zu Vermittlungen im erbitterten Machtkampf mit Präsident Viktor Janukowitsch gedrängt. Dies sagte Klitschko bei einem Treffen mit der EU-Aussenbeauftragten Catherine Ashton.

(sda) "Jemand sollte den Verhandlungen folgen und alle Verpflichtungen und Zusagen festhalten", sagte Klitschko nach dem Treffen mit der EU-Aussenbeauftragten Ashton in Kiew.

Посилання:http://www.bielertagblatt.ch/nachrichten/ausland/klitschko-draengt-eu-zu-vermittlung-im-ukrainischen-machtkampf
google translate:  переклад
Дата публікації:05.02.2014 11:13:28
Автор:
Url коментарів:http://www.bielertagblatt.ch/nachrichten/ausland/klitschko-draengt-eu-zu-vermittlung-im-ukrainischen-machtkampf#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:05.02.2014 11:10:35
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014